Inscrits Marxa Arp 2020

(74 resultados)
Cognoms / Nomorden descendenteNom / PrénomSexeClubCognoms / Nom 2Nom / Prénom 2Sexe 2Club 2Distància
Miquel FolchMartinaFemeníCENARuiz GiraltGilMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
Sellés gaschBernatMasculíBellverSellés gaschMartinaFemeníBellver10 Km (Totes les edats)
López Sagalés Xavi MasculíClub Esquí BellverDe La Hera RieloEvaFemeníClub Esquí Bellver10 Km (Totes les edats)
PuigjanerMarcMasculíCENABolañosAlexMasculíCENA21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
EspañolRoserFemeníCENAGamisansCarlesMasculíPEC21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Gili MartínezNil MasculíCEFUCColell PantebreMarcMasculíCEFUC10 Km (Totes les edats)
Porta BagariaJaumeMasculíPECPorta PratPereMasculíPEC10 Km (Totes les edats)
Bajona OrtegaMarionaFemeníCENAFilloAna MariaFemeníCENA10 Km (Totes les edats)
Porta PratJoanaFemeníPECBoteyJuliaFemeníPEC10 Km (Totes les edats)
Valls RoviraMercèFemeníCENANosàs BargalléLidiaFemení21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
PERIS LLENAROGERMasculíCENAVILARDOSA SOLÀLAIAFemeníCENA10 Km (Totes les edats)
Solé BernadetLluís Masculícenasole bernadetEnric MasculíCENA10 Km (Totes les edats)
Cardona MorenoNilMasculíCEFUCGabarroBernatMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
Mas VidalBetFemeníClub esquí BerguedàComellas Santandreu NeusFemeníClub esquí Berguedà10 Km (Totes les edats)
Mas LlortIreneFemeníFornells CastellóAlbertMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
Bertran BareaOtMasculíCEFUCBalcells VilasecaBielMasculíCEFUC10 Km (Totes les edats)
ferrando lorenzoonaFemeníNEC La Rabassa-NaturlandiaProdoprigora MingoranceLlucMasculíNEC La Rabassa Naturlàndia10 Km (Totes les edats)
Bosch Benet Ona FemeníPECBenet BlascoMarta FemeníPEC10 Km (Totes les edats)
ServantDavidMasculíNordic Club ColomiersLogvinovIliaMasculíNordic Club Colomiers21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
SUBIRANA FREIXAABRILFemeníCEBBARCONS MACIAJOANMasculíCEB10 Km (Totes les edats)
Rull CarrereAlbert MasculíCEFUCRoch BetriuJosep MasculíCEFUC21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Cutal PedraAleixMasculícenaMiramunt GarrigaMoisèsMasculíceb21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
FELIU ARANDAELIAFemeníCEBCRESPIERA VALENTIETNAFemeníCEB10 Km (Totes les edats)
PALOU BOIXADERMARTINAFemeníCEBBUSQUETS BOIXADERBERTAFemeníCEB10 Km (Totes les edats)
DIAZ RUAIXBRUNAFemeníCEBPALOU BOIXADEROLEGUERMasculíCEB10 Km (Totes les edats)
QUIÑONES REQUENATOMASMasculíCENAQUIÑONES JIMENEZADRIAMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
MIRAMUNT MASPAUMasculíCEBBARCONS MACIAEDUARDMasculíCEB10 Km (Totes les edats)
GerimentArmandMasculíBellverMelgosa RiusGal.laFemeníBellver21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Gabarró GrasetMarçal MasculíCEFUCVicente BaróJanMasculíCEFUC10 Km (Totes les edats)
FERMIN FERRERSIRAFemeníCEBCUTAL GALLIFAOLEGUERMasculíCEB10 Km (Totes les edats)
Pellicer RogéGasparMasculíNEC NaturlandiaPellicer ChicaLauraFemeníNEC Naturlandia21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
ArmengolCarlotaFemeníCENAArmengolMiquelMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
Puig ValenzuelaJoana FemeníClub Esquí BellverBarnolaIvanMasculíClub Esquí Bellver10 Km (Totes les edats)
Puig ValenzuelaJofreMasculíClub Esquí BellverGabarró SarriGuimMasculíClub Esquí Bellver10 Km (Totes les edats)
Serra PararedaJordiMasculíOrgué BalcellsJaumeMasculí21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Casals TorradeflotMiquelMasculíPECRuiz GiraltNúria FemeníCENA10 Km (Totes les edats)
Lorenzo AlisedaLuciaFemeníCENASanchez BriantesCoralFemeníCENA10 Km (Totes les edats)
Miquel FolchArnauMasculíCENAGuitart FornellsBertaFemeníCENA10 Km (Totes les edats)
Pareja RaquelFemeníBolañosNachoMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
Arimon GironesXAVIER MasculícenaCombaliaAlomaFemeníCENA21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
ESCOLIES CIURANAADRIÀMasculíCENAALBETS SUBIRÀROCMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
LorenzoOriolMasculíCENASánchez HernándezJana FemeníCENA10 Km (Totes les edats)
TORRABADELLAJORDIMasculíCLUB ESQUI BERGUEDABUSQUETSALBERTMasculíCLUB ESQUI BERGUEDA10 Km (Totes les edats)
Paricio VallsHelena FemeníBonet SánchezMartaFemení10 Km (Totes les edats)
Valllès CasasAida FemeníCENARedolad García Pol Makuri MasculíCENA21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
López AyguasanosaJordiMasculíCENAJofresa BarbanyJuanMasculíIndependent21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
PAGÉS DE AMORINAUREM FemeníNEC NATURLANDIAMELSIÓ PALLEROLABERNATMasculíNEC - NATURLANDIA10 Km (Totes les edats)
Alsina i AbrilSílviaFemeníPECTrubat i PontiJuditFemení10 Km (Totes les edats)
CODINA CAROLMercèFemeníCENABOTELLA SORETHoraciMasculí21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Cañellas MajoralAntoniMasculíGual FerrerIsabelFemení21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
COMBALIA CLAVERIASGERARDMasculíCABALLERO DEL POZOSERGIMasculíCENA21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Subirana CostaMarcMasculíCENACaballol CervillaAnnaFemeníCENA21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Caballero CombaliaPauMasculíCENAArimon GrallaLlucMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
CLAVERIAS LEONDOLORSFemeníCOMBALIA PRATSJOSEP MARIAMasculí10 Km (Totes les edats)
Arimon GrallaQUERALTFemeníCENACaballero combaliaOnaFemeníCENA10 Km (Totes les edats)
GriocheQuimMasculíNECDel RioGinaFemeníNEC10 Km (Totes les edats)
El fité Cadena i SerraBernat MasculíCENAEl fité Roca AstalsGuiu MasculíCENA10 Km (Totes les edats)
MELSIÓ PALLEROLAPEP MasculíNEC NATURLANDIAMELSIO ARAJOLFELIU MasculíNEC - NATURLANDIA10 Km (Totes les edats)
VinadéJordiMasculíPECPagès MartínezItziarFemeníPEC10 Km (Totes les edats)
RAFART PUJOLSROC MasculíCENARAFART BARDÉSNÚRIAFemeníCENA10 Km (Totes les edats)
RAFART PUJOLSCLARAFemeníCENARAFART BARDÉSELOIMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
RAFART PUJOLSQUERALTFemeníCENARAFART BARDÉSGENÍSMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
masclans sanchoanna FemeníIzquierdo RodriguezEmilioMasculí10 Km (Totes les edats)
MORA VIUDEZGERARDMasculíNEC NATURLANDIAPEREIRO DASTHOMASMasculíNEC NATURLANDIA10 Km (Totes les edats)
Galceran VisaMireiaFemeníPECGalceran SolanesOctaviMasculíPEC21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
Tarrés CéspedesDanielMasculíDalmau CasanovaBernatMasculí21 Km (Nascuts any 2001 i anteriors)
BOSCH BENETOriolMasculíPECVISA AUQUÉNailaFemeníPEC10 Km (Totes les edats)
San José AmatCarlesMasculíCENASánchez-Migallón PérezGemmaFemeníCENA10 Km (Totes les edats)
Cutal GallifaJofre MasculíCENASanchez HernándezRogerMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
PONS CABALLOLOnaFemeníPECVISA AUQUÉPolMasculíPEC10 Km (Totes les edats)
Postigo TroyArnauMasculíNEC NaturlandiaPereiro DasAlexandraFemeníNEC Naturlandia10 Km (Totes les edats)
VISA SANSANúriaFemeníPECAUQUÉ FARRÉEduardMasculíPEC10 Km (Totes les edats)
MONTANER MANGASARESFemeníCENAMOLINS CAMARASAPAUMasculíCENA10 Km (Totes les edats)
PostigoDelgadoAlbertMasculíNEC NaturlandiaGaret BoschLourdes FemeníNEC Naturlandia10 Km (Totes les edats)